Станом на 15 серпня у Туреччині на інспекції знаходяться 6 суден-балкерів, які невдовзі прийдуть до портів Одеської області під завантаження зерном та іншою агропродукцією.Про це пише «Пасажирський транспорт».Ще 14 серпня два балкери — «MV Kafkam Etler» та «MV Zelek Star» — вже пройшли інспекцію, після чого пройшли Босфор і станом на середину дня 15 серпня вже прямують Чорним морем.
213
Шість суден прямують до портів Одещини за зерном
![Шість суден прямують до портів Одещини за зерном](/images/blog/2022-08/9751f29ac0.jpeg)