Через несприятливі погодні умови судна не змогли протягом вівторка вийти з українських портів.Про це інформує Спільний координаційний центр (СКЦ).«10 січня через несприятливі погодні умови жодне судно не покинуло українські порти в рамках чорноморської зернової ініціативи», – йдеться у повідомленні.Зазначається, що через сильний вітер і великі хвилі команда спільної інспекції не змогла піднятися на борт суден для проведення перевірок.
240
Вже другий день поспіль судна із зернової ініціативи не можуть вийти з портів України через негоду
![Вже другий день поспіль судна із зернової ініціативи не можуть вийти з портів України через негоду](/images/blog/2023-01/5466dcadf6.jpeg)