У Міністерстві освіти та науки України за допомогою спеціальної інфографіки роз’яснили батькам та учням особливості освітнього процесу у закладах освіти на майбутній навчальний рік.
Наприклад, форми освітнього процесу в школах будуть як очною, так і дистанційною та змішаною, залежно від можливостей навчального закладу.
![](/images/blog/2023-08/132b571260.jpeg)
![](/images/blog/2023-08/6d2e695b6c.jpeg)
![](/images/blog/2023-08/5259275ffc.jpeg)
![](/images/blog/2023-08/fb3f2490f0.jpeg)
При цьому, якщо батьки не згодні з формою навчання у школі, вони зможуть обрати іншу, аж до домашньої та екстернатної.
Очне навчання — можливе лише за наявності у закладу освіти обладнаного бомбосховища. Під час повітряних тривог обов’язковою є евакуація персоналу установи та учнів у сховище, а сама форма освітнього процесу може змінюватися протягом навчального року в залежності від рівня безпеки у кожному конкретному населеному пункті.
Змішана форма навчання передбачає проведення практичних та лабораторних занять у очному форматі, а лекцій – у дистанційному. При цьому початковим школам рекомендують займатися очно для соціалізації дітей. Рішення про формат навчання у 2023/24 навчальному році прийматимуть обласна військова адміністрація та керівництво закладів освіти.
Читайте IVASI NEWS в соцмережах
Tg: t.me/ivasinews
Threads:
Fb:
Insta: