Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.«Сьогодні передали громадам першу партію нових шкільних автобусів.Вони направилися у Долинську, Окнянську, Суворівську, Авангардську, Ананьївську, Кілійську, Ренійську, Вилківську, Петропавлівську та Балтську територіальні громади.
Ще дві партії автобусів очікуються у серпні.
Загалом закуплено 28 нових шкільних автобусів вітчизняного виробництва марки «Еталон».
Готуємося до 1 вересня і створюємо максимальний комфорт для наших дітей!», — пише він, посилаючись на інформацію Департаменту освіти і науки Одеської ОВА.
![](/images/blog/2023-07/0f46f91731.jpeg)
![](/images/blog/2023-07/68769bd184.jpeg)
📌 Читайте IVASI NEWS в соцмережах
Tg: t.me/ivasinews
Threads:
Fb:
Insta: