Бокс. Збірна Одеської області завоювала 6 медалей чемпіонату України

Спортсмени Одеської області завоювали 6 медалей на чемпіонаті України з боксу серед молоді, який проходив у Хмельницькому. Представник Андріївки Білгород-Дністровського району Юрій ЗАХАРЕЄВ, окрім золотої медалі, був нагороджений спеціальним призом як кращий боксер турніру.Чемпіон Європи серед молоді-2019 Юрій ЗАХАРЕЄВ (тренер – Ігор ЮРЕСКУЛ) підтвердив свій статус, здобувши впевнену перемогу в категорії «до 69 кг»: одного суперників він переміг достроково, ще трьох, зокрема вінничанина Володимира Саулецького у фіналі, одностайним рішенням суддів (5:0).

Ще одне золото в скарбничку збірної Одеської області поклав Дмитро ТОДОРОВ (тренер – Едуард ЛУЦКЕР, клуб «Чорномор»), який став кращим в категорії «до 56 кг». На його рахунку чотири перемоги з рахунком 5:0, в тому числі у фіналі над ще одним вінницьким боксером Іллею Сусловим.

UKrMolod 2020 2

Срібні медалі в активі земляка Юрій Захареєва, і також «колосовця», Дмитра МОЛОДАНА (тренер – Ігор ЮРЕСКУЛ), який перший рік виступає в категорії «молодь» (до 52 кг), та одесита Іллі МЕЛЬНИЧУКА (тренер – Сергій АНТОНОВ, ДЮСШ №5) – в категорії «до 75 кг».

Бронзовими призерами, причому в одній категорії («до 64 кг»), стали одеські боксери Максим ГАВРИЛЮК (тренер – Едуард ЛУЦКЕР, клуб «Чорномор») та Олександр ПОЛЬОВИЙ (тренер – Сергій АНТОНОВ, ДЮСШ №5).

Збірна Одеської області, у складі якої виступали 11 боксерів, посіла 2-е місце в командному заліку.