Легка атлетика. Спортсмени Одеської області зірвали джекпот в Стамбулі

Спортсмени Одеської області завоювали чотири медалі, три з яких золоті, на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів, який відбувся в Стамбулі 12-13 серпня.«ЗОЛОТИЙ БІГ»18-річна вихованка СДЮСШОР «Динамо» легкої атлетики Фаіна КАРА (тренер – Олексій БАСАРСЬКИЙ) завоювала три медалі: дві золоті – в своєму профільному виді – 100 м з/б, причому з особистим рекордом 13,85 (попередній дорівнював 13,87.

– пресслужба), і в естафеті 4х400 м (3.43,53), а також «срібло» в естафеті 4х100 м (46,87).

Balkans 03

«ЗОЛОТИЙ СТРИБОК»

Вихованець відділення легкої атлетики ДС «Шкільний» міста Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЄВ (тренери – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК) став переможцем у потрійному стрибку з результатом 15 м 69 см, зробивши собі відмінний подарунок на свій 19-й день народження, який він святкував 12 вересня. Найкращий результат Владислав показав в третій спробі. В інших спробах, які були зараховані, були такі результати: 15,25, 15,61 та 15,67. Срібний призер – Рамзік Газарян із Вірменії – відстав на 12 см.

Нагадаємо, що на нещодавньому чемпіонаті України Владислав ШЕПЕЛЄВ встановив особистий рекорд. Він вперше стрибнув за позначку «16 м» — 16,16 м, виконавши, таким чином, норматив «майстер спорту України».

У змаганнях брали участь спортсмени 13-ти країн.

Balkans 05

13 вересня. Стамбул. Владислав ШЕПЕЛЄВ: «Перемога — це кайф»

Balkans 01

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

Тепер Владислав ШЕПЕЛЄВ візьме старт на «дорослому» чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій. Ці змагання відбудуться в румунському місті Клуж-Напока 19-20 вересня.