Пляжний волейбол. Спортсменки із Одеської області увійшли в топ-4 на третьому поспіль чемпіонаті Європи

Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська увійшли в топ-4 на третьому за останній місяць чемпіонаті Європи. 19-річна Софія РИЛОВА і 16-річна Єва СЕРДЮК посіли 4-е місце на чемпіонаті Європи (U-22), який завершився в турецькому Ізмірі.СЕЗОН З ПРИСТАВКОЮ «СУПЕР»!За останній місяць Софія і Єва стали бронзовими призерами Євро (U-20), потім Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА і Дар’я РОМАНЮК завоювали «срібло» на Євро (U-18), а ось тепер волейболістки із Чорноморська знову у топ-4 – тепер на чемпіонаті Європи серед 22-річних.

Нагадаємо, що влітку вихованки Тетяни СУХІНОЇ видали медальну серію на всеукраїнських змаганнях, піднявшись на п’єдестал на 8-х (!) турнірах поспіль, зараз – вони увійшли в топ-4 на третьому віковому чемпіонаті Європи поспіль.

ЗАКЛЮЧНИЙ АКОРД СЕЗОНУ

В групі А Софія РИЛОВА і Єва СЕРДЮК провели два матчі: в одному – обіграли ізраїльську пару Нога Маор/ Яхлі Ашуш – 2-0 (21:10, 21:11), в іншому – поступилися російському дуету Марія Вороніна/ Марія Бочарова, який став у підсумку срібним призером Євро – 0-2 (17:21, 13:21). Українки, таким чином, вийшли в 1/16 фіналу, де здобули перемогу над польською парою Джулія Кьєлак/ Меланія Марціновска – 2-0 (21:10, 21:11). Потім Софія та Єва у важкому протистоянні взяли верх над італійками – Кьяра Тей/ Клаудія Скамполі, які буди посіяні під 6-м номером (українки – під 17-м) – 2-1 (15:21, 21:19, 15:12), а чвертьфіналі здолали сестер Герду та Руджіле Грудзінскайте із Литви – 2-0 (21:16, 21:16). Були шанси українок і в матчі за вихід у фінал з майбутніми чемпіонками – російським дуетом Александра Ганенко/ Анастасія Фролова. Багато чого вирішила перша партія, де наші спортсменки поступилися в напруженій боротьбі – 22:24. Друга партія – також за суперницями – 21:9.

beachEuro U22 02

Доля «бронзи» визначалася в матчі зі швейцарками Есмі Бьобнер/ Мара Бетчар. Програвши в першій партії, Софія та Єва взяли верх в другій – 21:15. На жаль, заключна на турнірі партія виявилася за суперницями – 15:10.

Отже, 4-е місце в категорії, за якою вже йде категорія «дорослі». Безумовний успіх та відмінний сезон в цілому спортсменок КДЮСШ Чорноморська та їхнього тренера Тетяни СУХІНОЇ.