Спортивна гімнастика. Одеський спортсмен став бронзовим призером чемпіонату України, а збірна Одеської області показала кращий результат за останні п’ять років

Вихованець Одеської обласної ДЮСШ Рустам АХМАД став бронзовим призером чемпіонату України серед юнаків, який відбувся в Кропивницькому. Змагання проводилися в двох видах — командній та абсолютні першостях.УСПІХ ОСОБИСТИЙРустам АХМАД (тренер – Сергій СТЕБУНОВ) показав 3-й результат за програмою «кандидати в майстри спорту», набравши 75,90 бали за сумою шести вправ.

Він отримав такі оцінки за свій виступ: вільні, бруси, кільця – по 12,60, кінь – 12,70, опорний стрибок – 13,00, перекладина – 12,40.

УСПІХ КОМАНДНИЙ

В командній першості збірна Одеській області показала кращий результат, принаймні за останні п’ять років, посівши 6-е місце в командній першості (серед 20 команд) – 275,90. У складі команди, крім Рустама АХМАДА , виступали: Юрій БЕРЕЗЮК (тренер – Сергій СТЕБУНОВ), Ілля ГЛАВЕНКО (тренер – Сергій ТІМОНОВ), Кирило БЄЛАС, Назар ПАЛЯРУШ (у обох тренери – Володимир МАРЦЮХА, Сергій СТЕБУНОВ).

«Такий результат збірної Одеської області – результат кропіткої роботи тренерів та спортсменів», — відзначив в своєму коментарі за підсумками змагань директор ДЮСШ №10 Анатолій МИРГОРОДСЬКИЙ.

На початку листопаду в Кропивницькому запланований чемпіонат України серед юніорів на окремих снарядах.