Чоловік перепродував крадений алкоголь на ринку.Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Одеській області.36-річний одесит під виглядом покупця заходив до продуктових торговельних закладів, розташованих на території житлового масиву Таїрова. Там він викрадав пляшки з віскі, які потім продавав з рук на місцевому ринку.В ході розшуків поліцейські викрили зловмисника.
169
В Одесі викрили серійного викрадача віскі
![В Одесі викрили серійного викрадача віскі](/images/blog/2022-11/1e4f67f259.jpeg)