Дитина ночувала у полі.Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Одеській області.У п’ятницю, 2 вересня, до поліції звернулася жителька Великомихайлівської громади із повідомленням, що її малолітній син майже добу не з’являється вдома. Спочатку батьки думали, що він гостює у бабусі або десь гуляє і скоро повернеться, але з часом зрозуміли, що дитина зникла.
169
На Одещині 11-річний хлопчик втік з дому після сварки з молодшим братом
![На Одещині 11-річний хлопчик втік з дому після сварки з молодшим братом](/images/blog/2022-09/11079fb9cf.jpeg)