У Подільському районі чоловіе спиляв у лісосмузі більше 100 дерев і завдав державі збитки на суму понад 280 тисяч гривень.Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Одеській області.Суд засудив правопорушника до п’яти років позбавлення волі з випробувальним терміном три роки та зобов’язав відшкодувати заподіяну державі матеріальну шкоду.Торік у січні в лісозахисній смузі неподалік села Новополь поліцейські викрили групу осіб, котрі спилювали дерева та очищували від гілля.
114
На Одещині чоловік спиляв у лісосмузі більше 100 дерев
![На Одещині чоловік спиляв у лісосмузі більше 100 дерев](/images/blog/2023-03/b19f29205c.jpeg)