Правоохоронці викрили зловмисників поблизу міста Рені на озері Кагул.Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Одеській області.Друзі віком 31-го та 50-ти років, займаючись незаконним водним добувним промислом, загалом завдали державі майже 300 тисяч гривень збитків.Викрили рибалок поліцейські під час спільного з Одеським рибоохоронним патрулем рейду. Чоловіків помітили, коли вони поверталися з уловом до берега.
185
На Одещині викрили двох браконьєрів
![На Одещині викрили двох браконьєрів](/images/blog/2022-11/2f02b931e0.jpeg)