Завдяки вчасно наданій поліцейськими допомозі, із дворічним хлопчиком з Любашівської ОТГ не сталося лиха.Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Одеській області.Малюка та його нетверезу матір патрульні поліцейські Лариса Савескул і Дмитро Шупер виявили близько опівночі на одній із вулиць Любашівки: жінка пила пиво, а дитина лежала у візку.
189
В Одеській області патрульні поліцейські врятували малюка від загибелі
![В Одеській області патрульні поліцейські врятували малюка від загибелі](/images/blog/2022-08/51b1945e75.jpeg)