Чоловік, який публікував у соцмережах антиукраїнські пости, підписав угоду щодо визнання провини та уникнув в’язниці.Винним у зазіханні на територіальну цілісність та недоторканність України, а також у закликах до насильницького повалення державної влади (частини 1 ст. 109 та 110 КК України) визнав Приморський районний суд Одеси мешканця області.
179
За антиукраїнські пости у мережі мешканця Одеської області зобов’язали читати історичну літературу
![За антиукраїнські пости у мережі мешканця Одеської області зобов’язали читати історичну літературу](/images/blog/2022-08/4eaa0a4369.jpeg)