13-14 травня в Каунасі (Литовська Республіка) проводилися змагання на Кубок Європи з дзюдо серед юніорів. У змаганнях взяли участь 178 спортсменів із 16 країн Європи.
195
Одеські дзюдоїсти вибороли медалі у змаганнях Кубка Європи серед юніорів
![Одеські дзюдоїсти вибороли медалі у змаганнях Кубка Європи серед юніорів](/images/default/sport.png)
13-14 травня в Каунасі (Литовська Республіка) проводилися змагання на Кубок Європи з дзюдо серед юніорів. У змаганнях взяли участь 178 спортсменів із 16 країн Європи.