Одеські стрілки вибороли нагороди на чемпіонаті світу

На світовому чемпіонаті зі стрільби, що проходить в Баку, одеські майстри стендової стрільби Ірина Маловічко та Микола Мільчев завоювали срібні медалі.

Вони добилися успіху в категорії мікст на круглому стенді.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

І для Ірини Маловічко, і для її тренера, олімпійського чемпіона Миколи Мільчева це перші нагороди такого рангу в кар’єрі. Крім того, це перша медаль чемпіонату світу на круглому стенді в історії українського спорту, зазначають у НОК.

В кваліфікації Ірина Маловічко і Микола Мільчев влучили в «тарілочку» 147 разів із 150-ти, маючи показники 73/75 і 74/75 відповідно, причому в активі одеських спортсменів було три максимальні серії (25/25).

Одеські спортсмени — переможці

У фіналі одеські стрілки лише одним влучанням поступилися американцям Вінсенту Хенкоку/ Остeн Джуелл Сміт (42:43).

Для обох медалистів,- це перші нагороди такого рангу в кар’єрі.

До того ж, для Одеської області — це перші медалі чемпіонату світу в 2023-му році в олімпійських видах програми.

Цього року провідні українські стендовики чотири рази виходили до фінальної частини змагань і чотири рази були четвертими: два рази Ірина в особистому турнірі (етапи Кубку світу в Досі і Каїрі), ще два рази — у міксті (в Каїрі та на Європейських іграх).

Відзначимо, що змагання змішаних команд у круглому стенді дебютуватимуть на Олімпіаді-2024.