Переможцями сезону Прем’єр-ліги  стали українські каратисти Анжеліка Терлюга та Різван Талібов

Днями в ірландському Дубліні відбувався етап серії Karate 1 Premier League, на якому українські каратисти вже виграли п’ять медалей.

Українські каратисти Анжеліка Терлюга та Різван Талібов стали переможцями сезону Прем’єр-ліги. Вони отримали нагороди по завершенні етапу в Дубліні, де стали чемпіонами.

Анжеліка Терлюга у категорії до 55 кг виграла своє третє золото у нинішньому сезоні, а у категорії понад 84 кг другий етап поспіль виграв Різван Талібов.

Анастасія Степашко у категорії понад 68 кг виграла поєдинок за третє місце у переможниці попереднього етапу Юдзукі Саваї з Японії. Ще дві бронзові медалі виграли Катерина Крива у категорії до 50 кг та Андрій Заплітний у категорії до 75 кг.

Терлюга вп’яте в кар’єрі стає переможницею сезону Прем’єр-ліги, а для Талібова це перша перемога.