Українські спортсмени зайняли всі призові місця у фіналі Кубка Європи зі скелелазання

Срібло та бронзу у змаганнях вибороли одеські скелелази, яким вдалося отримати аж дві нагороди у фінальному етапі Кубка Європи.

Про це повідомили в Одеській міській раді.

Змагання відбувалися 2-3 вересня в італійському місті Казалеккіо-ді-Рено. У фінальному етапі з дисциплін «швидкість» та «складність» взяли участь спортсмени з 18 країн світу та збірна України у складі семи скелелазів.

Вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи №12 м. Одеси Костянтин Павленко став срібним призером етапу Кубка Європи у дисципліні «швидкість». У фіналі 24-річний Костянтин лише 0,05 секунди програв іншому українцю – Ярославу Ткачу.

За підсумками Кубка Європи-2023 в загальному заліку Костянтин посів третє місце – 2715 очок. Друге місце посів 18-річний одеський скелелаз, вихованець ДЮСШ №12, Григорій Ільчишин – 2820 очок. Перше місце здобув кропивничанин Ярослав Ткач (2960 очок).

Готували до змагань спортсменів тренери Віктор Ремнєв, Любов Зимова та Тетяна Пашаєва.

Таким чином, п’єдестал Кубка Європи-2023 був розфарбований в жовто-сині кольори.
Додамо, що цьогоріч Григорій Ільчишин став переможцем в австрійському Інсбруку та завоював дві срібні медалі – в польському Тарнуві та словацькій Жиліні. Костянтин Павленко також посів перше місце етапу в Словаччині.