Для мобільної паліативної служби Центру первинної медико-санітарної допомоги №4 придбано новий автомобіль для виїздів на дім до пацієнтів з невиліковними захворюваннями.
240
Паліативна медична допомога Одеси отримала другий автомобіль
![Паліативна медична допомога Одеси отримала другий автомобіль](/images/blog/2023-02/8e38e253ec.png)
Для мобільної паліативної служби Центру первинної медико-санітарної допомоги №4 придбано новий автомобіль для виїздів на дім до пацієнтів з невиліковними захворюваннями.