В УДП переназвали 23 судна, яким присвоїли назви на честь тимчасово окупованих міст України.Про це повідомив генеральний директор пароплавства Дмитро Москаленко.Судна УДП, які вже мають на борту нові українські імена:буксири “Борис Макаров”,“Валерій Кидик” (“Загорск”),“Севастополь” (“Звенигород”), “Одеса” (“Никифор Шолуденко”), “Очаків” (“Гагра”), “Поті”, “Генічеськ” (“Иваново”), “Кременчук” (“Иркутск”), “Лінц” (“Астрахань”), “Маріуполь” (“Хабаровск”), “Миколаїв” (“Кузьма Галкин”), “Олешки” (“Челябинск”), “Феодосія” (“Оренбург”);самохідні судна “Костянтин Боженко”, “Олексій Івлєв”, “Капітан Гайдай”, “Микола Будніков”, “Григорій Морозов”, “Капітан Антипов”, “Капітан Ширков”;службово-допоміжне судно “Кілійський” (“Московський-2”);морське суховантажне судно “Рені” (“Рени”);пасажирське судно “Тиса” (“Волга”).